Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AA nr.1 CTR. 3796/16.03.2018
- Număr anunț
- DA22185782
- Autoritate contractantă
- Administratia Serviciilor Sociale Comunitare Ploiesti (CUI 2843566)
- Furnizor / câștigător
- SILGIMAR PROD S.A. (CUI 18594267)
- Cod CPV
- 98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.900 RON
- Valoare atribuită
- 5.900 RON
- Data publicării
- 08.01.2019 10:22
- Termen limită
- 13.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.01.2019 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.900 RON
din 5.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro