Ofertă acceptată Cumpărare directă

MARKERI PENTRU SUPRAFETE METALO- CERAMICE

Număr anunț
DA21938271
Autoritate contractantă
Scoala de Arte si Meserii "Ionel Teodoreanu" Victoria Iasi (CUI 17152801)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
30195911-1 · Accesorii pentru table de scris albe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
363,17 RON
Valoare atribuită
363,17 RON
Data publicării
04.12.2018 12:48
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

363,17 RON

din 363,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.