Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tabla zincata dreapta 0.3 mm x 1000 x 2000

Număr anunț
DA21702910
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02036 (CUI 14783824)
Furnizor / câștigător
A&B INVEST SERVICE S.R.L. (CUI RO15849684)
Cod CPV
44174000-0 · Foi (constructii) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
389,95 RON
Valoare atribuită
389,95 RON
Data publicării
09.11.2018 11:02
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

389,95 RON

din 389,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.