Ofertă acceptată Cumpărare directă

Licenta si suport Forticare UTM Protection

Număr anunț
DA21380157
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
DATANET SYSTEMS SRL (CUI RO10363046)
Cod CPV
48200000-0 · Pachete software pentru retele, internet si intranet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.446 RON
Valoare atribuită
56.446 RON
Data publicării
03.10.2018 15:16
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 16:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56.446 RON

din 56.446 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.