Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem de Supraveghere Video cu Circuit Inchis

Număr anunț
DA21390139
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "AVRAM IANCU" STEI (CUI RO4593431)
Furnizor / câștigător
HELION S.A. (CUI RO26471400)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.490,48 RON
Valoare atribuită
2.490,48 RON
Data publicării
04.10.2018 13:30
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.490,48 RON

din 2.490,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.