Ofertă acceptată Cumpărare directă

reflector led 10 w, robinet stativ apa rece, reflector led, corp iluminat sradal

Număr anunț
DA21389392
Autoritate contractantă
U.M. 0437 ARAD (CUI 3861854)
Furnizor / câștigător
DIAMANTINO SRL (CUI RO4935453)
Cod CPV
31500000-1 · Aparatura de iluminat si lampi electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.531 RON
Valoare atribuită
2.531 RON
Data publicării
04.10.2018 13:01
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.531 RON

din 2.531 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.