Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat
PRODUSE ALIMENTARE
- Număr anunț
- DA21384110
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PP LICURICI (CUI 17971490)
- Furnizor / câștigător
- GALERIILE DACIA FELIX S.A. (CUI RO238640)
- Cod CPV
- 15625000-5 · Gris (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 521,10 RON
- Valoare atribuită
- 517,30 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 04.10.2018 09:45
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 10:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
517,30 RON
din 521,10 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 3,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.