Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INTRETINERE 500H+INLOC VALVA PRESIUNE PENTRU G0110
- Număr anunț
- DA21383441
- Autoritate contractantă
- GIROCEANA S.R.L (CUI 14717383)
- Furnizor / câștigător
- BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.133,40 RON
- Valoare atribuită
- 6.133,40 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 09:16
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 14:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.133,40 RON
din 6.133,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro