Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de constructii la Caminul Cultural din localitatea Ion Corvin

Număr anunț
DA21684360
Autoritate contractantă
Comuna Ion Corvin (CUI 5515059)
Furnizor / câștigător
TITANIC MED INSTAL S.R.L. (CUI 17618678)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.907,18 RON
Valoare atribuită
43.907,18 RON
Data publicării
07.11.2018 15:00
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.907,18 RON

din 43.907,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.