Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calculator Sistem PC HP ProDesk 400 G5 MT (Procesor Intel® Core™ i7-8700 (12M Cache, 4.60 GHz), Kaby

Număr anunț
DA21932499
Autoritate contractantă
Orasul Zimnicea (CUI 4652732)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.173,10 RON
Valoare atribuită
3.173,10 RON
Data publicării
04.12.2018 10:06
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.173,10 RON

din 3.173,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.