Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NOKIAN 205/55 R16 WEATHERPROOF MIXTE = 2 BUC X 325 LEI / BUC = 650 LEI La livrare produsul va fi ins
- Număr anunț
- DA22183415
- Autoritate contractantă
- S.C. PRELCET SA (CUI RO24423199)
- Furnizor / câștigător
- NURVIL TUNING SRL (CUI RO15903929)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 650 RON
- Valoare atribuită
- 650 RON
- Data publicării
- 07.01.2019 13:56
- Termen limită
- 12.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.01.2019 14:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
650 RON
din 650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro