Ofertă acceptată
Cumpărare directă
STATIE GRAFICA conform ofertei anunt ADV1050704
- Număr anunț
- DA21924286
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI RO4204259)
- Furnizor / câștigător
- UNION CO SRL (CUI RO16591086)
- Cod CPV
- 30211300-4 · Platforme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.440 RON
- Valoare atribuită
- 23.440 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 14:06
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 15:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.440 RON
din 23.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro