Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE LAPTOP-URI+MOUSE+ROUTER

Număr anunț
DA21923736
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MIRSID (CUI 23023259)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.232 RON
Valoare atribuită
18.232 RON
Data publicării
03.12.2018 13:50
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 14:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.232 RON

din 18.232 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.