Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tastatura A4Tech KR-85, cu fir, US layout, neagra, Rounded key-caps, Laser inscribed keys, U
- Număr anunț
- DA21902207
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN ARGES (CUI 4469183)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 131,65 RON
- Valoare atribuită
- 131,65 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 11:20
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 09:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
131,65 RON
din 131,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro