Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DISPLAY Laptop Acer Aspire E5-573 WXGA (1366X768)HD
- Număr anunț
- DA21901909
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN ARGES (CUI 4469183)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 30231310-3 · Ecrane plate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 193,33 RON
- Valoare atribuită
- 193,33 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 11:11
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
193,33 RON
din 193,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro