Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie pachet birotica, plic TC 5= 5 seturi, plic C 6 gu = 3 seturi , hartie A4 = 250 topuri

Număr anunț
DA22184945
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTESTI (CUI 4541289)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.767,50 RON
Valoare atribuită
2.767,50 RON
Data publicării
08.01.2019 08:58
Termen limită
13.01.2019 17:00
Data finalizării
08.01.2019 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.767,50 RON

din 2.767,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.