Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de renovare parter Liceul Panait Istrati Braila

Număr anunț
DA21936935
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "PANAIT ISTRATI (CUI 4342880)
Furnizor / câștigător
TEHNOLUCIDAN S.R.L. (CUI 40228866)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.036,84 RON
Valoare atribuită
23.036,84 RON
Data publicării
04.12.2018 12:10
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.036,84 RON

din 23.036,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.