Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pistol Airsoft Ruger cal. 6mm

Număr anunț
DA21936243
Autoritate contractantă
TEATRUL SICA ALEXANDRESCU BRASOV (CUI 4383960)
Furnizor / câștigător
SMB GUNS SRL (CUI 37292230)
Cod CPV
35310000-0 · Arme diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,18 RON
Valoare atribuită
420,18 RON
Data publicării
04.12.2018 11:51
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,18 RON

din 420,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.