Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REFACERE TAVAN cu placa ignifugata(conform deviz oferta) la Scoala Gimnaziala ,,Ion Creanga~ Bolatau
- Număr anunț
- DA21934398
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,,STEFAN CEL MARE"ZEMES (CUI 29110761)
- Furnizor / câștigător
- COMFER CONSTRUCT SRL (CUI 37226512)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.871 RON
- Valoare atribuită
- 20.871 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 11:00
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 14:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.871 RON
din 20.871 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro