Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de instalatii electrice

Număr anunț
DA21933097
Autoritate contractantă
Comuna Tirnava (Primaria Tirnava) (CUI 4406029)
Furnizor / câștigător
INTERFRIG SERVICE SRL (CUI RO16324020)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.008,40 RON
Valoare atribuită
21.008,40 RON
Data publicării
04.12.2018 10:22
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 10:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.008,40 RON

din 21.008,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.