Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ELECTROCASNICE ( MASINA DE SPALAT VASE,STATIE DE CALCAT,MASA DE CALCAT)
- Număr anunț
- DA21930473
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI ROMAN (CUI 35398236)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39713100-4 · Masini de spalat vase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.897,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.897,70 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 09:08
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.897,70 RON
din 1.897,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro