Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE AUTO TOYOTA COROLLA

Număr anunț
DA21688592
Autoritate contractantă
Tribunalul Galati (CUI 3126756)
Furnizor / câștigător
ESTIMA MOTORS SRL (CUI RO15988011)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.106,80 RON
Valoare atribuită
1.106,80 RON
Data publicării
08.11.2018 09:49
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.106,80 RON

din 1.106,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.