Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INLOCUIT DEBITMETRU AER FORD TRANSIT
- Număr anunț
- DA21366499
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN GALATI (CUI 3437132)
- Furnizor / câștigător
- INTER NT SERVICE SRL (CUI RO10552150)
- Cod CPV
- 50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500,34 RON
- Valoare atribuită
- 500,34 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 15:03
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 13:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
500,34 RON
din 500,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro