Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 6,8% sub estimat
Fier de calcat Tefal Easygliss FV3962E0, 2400 W, Rezervor apa 0.27 l, Jet de abur 140 g/min, Abur v
- Număr anunț
- DA22186223
- Autoritate contractantă
- TEGA S.A. (CUI RO8670570)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39713500-8 · Fiare de calcat electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134,44 RON
- Valoare atribuită
- 125,24 RON 6,8% sub estimat
- Data publicării
- 08.01.2019 11:03
- Termen limită
- 13.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.01.2019 11:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
125,24 RON
din 134,44 RON estimat
6,8%
Adjudecat la 93,2% din estimat · economie 9,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.