Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparare RMN prin inlocuire Module Drive

Număr anunț
DA21375478
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0521 BUCURESTI (CUI 8372077)
Furnizor / câștigător
TOTAL MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI RO26292537)
Cod CPV
50400000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si de precizie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.200 RON
Valoare atribuită
51.200 RON
Data publicării
03.10.2018 12:25
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.200 RON

din 51.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.