Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURSE

Număr anunț
DA21927994
Autoritate contractantă
CIRCUL METROPOLITAN BUCURESTI (CUI 4203873)
Furnizor / câștigător
GTS TELECOM SRL (CUI RO4419886)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.654 RON
Valoare atribuită
30.654 RON
Data publicării
03.12.2018 16:15
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 16:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.654 RON

din 30.654 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.