Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sursa neintreruptibila UPS nJoy Septu 800, 800VA/480W, Line-interactive, 2 Prize Schuko cu Protectie

Număr anunț
DA21918817
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
242 RON
Valoare atribuită
242 RON
Data publicării
03.12.2018 11:32
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

242 RON

din 242 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.