Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de cazare Hotel 2*

Număr anunț
DA21676244
Autoritate contractantă
Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI RO1559737)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.057,14 RON
Valoare atribuită
22.057,14 RON
Data publicării
07.11.2018 10:29
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.057,14 RON

din 22.057,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.