Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ecobrite Booster Plus

Număr anunț
DA21938034
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.105,50 RON
Valoare atribuită
3.105,50 RON
Data publicării
04.12.2018 12:41
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.105,50 RON

din 3.105,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.