Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de transport cu tractorul si remorca

Număr anunț
DA22180803
Autoritate contractantă
ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
Furnizor / câștigător
TOMESC CORNEL SORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALA (CUI 26556000)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105.840 RON
Valoare atribuită
105.840 RON
Data publicării
07.01.2019 09:50
Termen limită
12.01.2019 17:00
Data finalizării
08.01.2019 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105.840 RON

din 105.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.