Ofertă acceptată Cumpărare directă

Abonament lunar Legis Studio

Număr anunț
DA22185588
Autoritate contractantă
COMUNA VEDEA (CUI 6826851)
Furnizor / câștigător
CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI RO2040729)
Cod CPV
72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.160 RON
Valoare atribuită
2.160 RON
Data publicării
08.01.2019 10:07
Termen limită
13.01.2019 17:00
Data finalizării
08.01.2019 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.160 RON

din 2.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.