Ofertă refuzată Cumpărare directă

CAMERA AUTO 18.4/38

Număr anunț
DA21362289
Autoritate contractantă
COMUNA LAPUSNICU MARE (CUI 3227459)
Furnizor / câștigător
OPEXIM SRL (CUI RO3802041)
Cod CPV
19511200-3 · Camere de aer (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
177,31 RON
Valoare finală
177,31 RON
Data publicării
02.10.2018 12:31
Data finalizării
04.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.