Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dirigentie de santier pentru obiectiv "Asfaltare strazi in comuna Poarta Alba".

Număr anunț
DA21687674
Autoritate contractantă
COMUNA POARTA ALBA (CUI 4515239)
Furnizor / câștigător
CONSULT PRIMO PARTENER S.R.L. (CUI 27790734)
Cod CPV
71247000-1 · Supraveghere a lucrarilor de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120.906,24 RON
Valoare atribuită
120.906,24 RON
Data publicării
08.11.2018 09:10
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120.906,24 RON

din 120.906,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.