Ofertă acceptată Cumpărare directă

baterii alkaline AA si AAA

Număr anunț
DA21930537
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA BUCURESTI-ILFOV (CUI 11869530)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
Cod CPV
31440000-2 · Baterii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70,24 RON
Valoare atribuită
70,24 RON
Data publicării
04.12.2018 09:10
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70,24 RON

din 70,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.