Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZII FREZE ZAPADA SI MAI COMPACTOR

Număr anunț
DA21703898
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 4505375)
Furnizor / câștigător
ACTIV SYSTEM TOOLS SRL (CUI RO15829636)
Cod CPV
50712000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor mecanice de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.804 RON
Valoare atribuită
2.804 RON
Data publicării
09.11.2018 11:38
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.804 RON

din 2.804 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.