Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUPTOR CU MICROUNDE SAMSUNG MG23F301TAK 23 L

Număr anunț
DA21701579
Autoritate contractantă
Colegiul National Emil Racovita (CUI 4283910)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711362-4 · Cuptoare cu microunde (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
585,74 RON
Valoare atribuită
585,74 RON
Data publicării
09.11.2018 10:14
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

585,74 RON

din 585,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.