Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire dosar pentru avizare ISU Camin Cultural sat Apatiu, comuna Chiochis, jud. BN

Număr anunț
DA21698602
Autoritate contractantă
Comuna Chiochis (CUI 4730580)
Furnizor / câștigător
PLANIMOB CAD SRL (CUI RO35445389)
Cod CPV
71200000-0 · Servicii de arhitectura si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.300 RON
Valoare atribuită
7.300 RON
Data publicării
08.11.2018 22:21
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.300 RON

din 7.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.