Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cazare si masa cantonament sportivi

Număr anunț
DA21385658
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV POSEIDON LIMANU 2MAI (CUI 36879165)
Furnizor / câștigător
FOOD MARKETING SPORT S.R.L. (CUI 38620751)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.800 RON
Valoare atribuită
3.800 RON
Data publicării
04.10.2018 10:39
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.800 RON

din 3.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.