Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reînnoire bază date Release 2019

Număr anunț
DA21388505
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI RO2788151)
Furnizor / câștigător
RONEXPRIM SRL (CUI RO1594351)
Cod CPV
48600000-4 · Pachete software pentru baze de date si operare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.795 RON
Valoare atribuită
44.795 RON
Data publicării
04.10.2018 12:27
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.795 RON

din 44.795 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.