Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Apasatoare limba sterile /Spatule (cut. x 100 buc) import Italia
- Număr anunț
- DA22191225
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Urlati (CUI 20794712)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 79,50 RON
- Valoare atribuită
- 79,50 RON
- Data publicării
- 09.01.2019 10:18
- Termen limită
- 14.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.01.2019 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
79,50 RON
din 79,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro