Ofertă acceptată Cumpărare directă

PISTOL AUTOMAT punctie biopsie de unica folosinta MEDONE

Număr anunț
DA22184585
Autoritate contractantă
CENTRU DE ONCOLOGIE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 29015247)
Furnizor / câștigător
TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
Cod CPV
33141323-0 · Ace de biopsie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
731 RON
Valoare atribuită
767,50 RON
Data publicării
08.01.2019 00:11
Termen limită
13.01.2019 17:00
Data finalizării
09.01.2019 15:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

767,50 RON

din 731 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.