Ofertă acceptată Cumpărare directă

Microdacyn 60® Wound Care - Solutie antimicrobiana de irigare a plagilor si mucoaselor fl 250 ml

Număr anunț
DA21933229
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
Furnizor / câștigător
MEDEXPERT PROFESSIONAL SRL (CUI 26509823)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.900 RON
Valoare atribuită
4.900 RON
Data publicării
04.12.2018 10:26
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.900 RON

din 4.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.