Ofertă refuzată
Cumpărare directă
tuburi fluorescente
- Număr anunț
- DA22174159
- Autoritate contractantă
- Comuna Secuieni (CUI 4455188)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 31532910-6 · Tuburi fluorescente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 121,20 RON
- Valoare finală
- 121,20 RON
- Data publicării
- 03.01.2019 10:27
- Data finalizării
- 09.01.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.