Ofertă acceptată Cumpărare directă

92512000-3

Număr anunț
DA21700894
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "GARABET IBRAILEANU" IASI (CUI 4981417)
Furnizor / câștigător
GOLDEN BUSSINES ARHIVA SRL (CUI RO30516870)
Cod CPV
92512000-3 · Servicii prestate de arhive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.961,80 RON
Valoare atribuită
2.961,80 RON
Data publicării
09.11.2018 09:49
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.961,80 RON

din 2.961,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.