Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set perfuzie cu port in Y cu ac plastic /Perfuzor /Trusa de perfuzat solutii cu port in Y BIOSAFE

Număr anunț
DA22191641
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Urlati (CUI 20794712)
Furnizor / câștigător
ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
Cod CPV
33194000-6 · Aparate si instrumente pentru transfuzie si pentru perfuzie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
760 RON
Valoare atribuită
760 RON
Data publicării
09.01.2019 10:45
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
09.01.2019 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

760 RON

din 760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.