Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Teava ppr 40 cu insertie de fibra
- Număr anunț
- DA22189910
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA CALORGAL S.R.L. GALATI (CUI RO30925017)
- Furnizor / câștigător
- HEDMARK SRL (CUI RO12953906)
- Cod CPV
- 19732000-6 · Polipropilena (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68 RON
- Valoare atribuită
- 68 RON
- Data publicării
- 09.01.2019 08:29
- Termen limită
- 14.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.01.2019 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
68 RON
din 68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro