Ofertă acceptată Cumpărare directă

SAPUN LICHID TEO/ HARTIE IGIENICA 2 STRATURI/ HARTIE PROSOP -100ML/ HARTIE DISPENSER TIP Z VERDE

Număr anunț
DA22189312
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VRANCEA (CUI 4298040)
Furnizor / câștigător
CRINUL ALB SRL (CUI RO1441854)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
248,10 RON
Valoare atribuită
248,10 RON
Data publicării
08.01.2019 16:02
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
09.01.2019 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

248,10 RON

din 248,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.