Ofertă acceptată Cumpărare directă

extinctor portabil tip P6

Număr anunț
DA21935421
Autoritate contractantă
TEATRUL TANDARICA (CUI 4192707)
Furnizor / câștigător
INSTAL STING SERV SRL (CUI 18066032)
Cod CPV
35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
04.12.2018 11:28
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.