Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plicuri

Număr anunț
DA22188277
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
MACH PRINT SRL (CUI RO11573933)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.718 RON
Valoare atribuită
1.718 RON
Data publicării
08.01.2019 14:02
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
09.01.2019 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.718 RON

din 1.718 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.