Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servetele masa Horeca
- Număr anunț
- DA21929408
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv UNIREA Focsani (CUI 4410585)
- Furnizor / câștigător
- ZANFIR SNC (CUI RO1445759)
- Cod CPV
- 39513200-3 · Servetele de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10,70 RON
- Valoare atribuită
- 10,70 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 08:15
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10,70 RON
din 10,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro